google-site-verification: googlec550dbe1f416acf4.html
top of page

estaDANS Sosyal Latin Kursları

        Akademimizde Sosyal Latin danslarını en iyi eğitmenler eşliğinde çalışırken istanbul'un 4 ayrı lokasyonunda olan şubelerimizde düzenli pratikler ve dans geceleri ile devamlı uygulama ve geliştirme alanı bulacaksınız. Hem bu dansları en ince ayrıntısına kadar öğrenecek hem de müthiş bir sosyal çevrenin içerisinde yer alacaksınız. 

Salsa Kursu

 1. Salsa Bachata kursu Bakırköy

 2. Bakırköy'de Salsa ve Bachata eğitimi

 3. Salsa Bachata dansı dersleri Bakırköy

 4. Salsa ve Bachata özel ders Bakırköy

 5. Bakırköy'de Latin dans kursları

 6. Salsa Bachata figürleri öğrenme Bakırköy

 7. Salsa Bachata dans okulu Bakırköy

 8. Bakırköy'de profesyonel Salsa ve Bachata eğitimi

 9. Salsa Bachata adım teknikleri Bakırköy

 10. Bakırköy'de Salsa Bachata dans grupları

 11. Salsa Bachata dans partneri bulma Bakırköy

 12. Bakırköy'de Salsa Bachata sosyal dans etkinlikleri

 13. Salsa Bachata dansı için uygun kurslar Bakırköy

 14. Bakırköy'de Salsa Bachata dansı öğrenmek

 15. Salsa Bachata müziği eşliğinde dans kursları Bakırköy

 16. Bakırköy'de hafta sonu Salsa Bachata kursları

 17. Salsa Bachata dansı etkinlikleri Bakırköy

 18. Bakırköy'de Salsa Bachata dansı için kayıt

 19. Salsa Bachata dans stili kursları Bakırköy

 20. Bakırköy'de Salsa Bachata dansı eğitmenleri

Afrikalı kölelerin Güney Amerikaya olan göçlerinde, Afrika kültürünün Küba ezgi ve danslarıyla buluşması, Haiti'den kaçan Fransızlar tarafından getirilen Danzon, Rumba, Són Montuno, Guaracha, Mambo, Cha cha cha, Guguanco, Cubop, Guajira, Charanga, Cumbia, Plena gibi bir çok ülkede yapılan dansların karışımı ile oluşan bir danstır Salsa. Daha sonra Amerika'da (büyük ölçüde New York ve Miami) benimsenmiş ve dansın büyük ölçüde kuralları burada oluşmuştur ve Salsa ismini burada almıştır.

Bachata kursları
 • Instagram
Bachata Bakırköy

Bir çok dansın karışımı olmasından dolayı dünya üzerinde bir çok Salsa Dans Stilleri ve bu stillerin hepsinin kendine özgü ayak figürleri ve dönüş özellikleri vardır. Bunlar arasında en çok popüler olanları ''Los Angeles (LA) On1 Stili'', ''New York On2 Stili'' ve ''Küban Salsa Stili'' dir.

Serbest stil danslardan olan Salsa'yı öğrenmek için 6 aylık bir Salsa Kurs sürecinde almış olduğunuz eğitim size yeterli olacaktır. Daha ileri seviyelere gelmek için tabiki bu eğitime devam etmeli ve festivallere gelen yabancı eğitmenlerden alacağınız seminerler ile bunu takviye etmelisiniz.

estaDANS Akademi Salsa Kursu sayesinde bütün dünyada en çok yapılan bu sosyal dansı Türkiye'nin en iyi eğitmenlerinden öğrenerek dünyanın her yerinde yapılan Dans gecelerinde bildiklerinizi sergileyebileceksiniz.

Bachata Kursu

Bachata Dominik Cumhuriyeti kökenli çok yakın bir tutuşta yapılan eşli bir danstır ve aşk, ihtiras, ayrılık gibi duyguları yansıtan romantik müziklerde yapılır. Kendine özgü sekizlik ritimlerden oluşan şarkılarda 6 adımlık figürler ile yapılır.

Bachata derslerimiz Salsa Kursumuz ile beraber yürütülmektedir.

Dilerseniz özel ders şeklinde sadece Bachata derside alabilirsiniz ama size tavsiyemiz grup derslerinde Salsa Kursu programımıza yazılmanız ve belirli sürelerde yapılan Bachata derslerine iştirak etmenizdir.

estaDANS Akademi Bachata Kursu sayesinde bu aşk dolu dansı Türkiye'nin en iyi eğitmenlerinden öğrenerek dünyanın her yerinde yapılan Dans gecelerinde bildiklerinizi sergileyebileceksiniz.

Bachata eğitim

Kizomba Kursu

Bachata dans kursları

Afrika Angola'da ortaya çıkan bir dans ve müzik türüdür. Portekize yerleşmiş Angola'lılarca meşhur olan, tangodan fazlası ile etkilenen bu dans son yıllarda fazlası ile ilgi ve dikkat çekerek yükselişe geçmiştir.

estaDANS Akademi Kizomba Kursu sayesinde kendine has kıvrak figürleri olan Kizomba Dansını Türkiye'nin en iyi eğitmenlerinden öğrenerek dünyanın her yerinde yapılan Dans gecelerinde bildiklerinizi sergileyebileceksiniz.

 • Instagram
bottom of page