google-site-verification: googlec550dbe1f416acf4.html
top of page

estaDANS Akademi Kurumsal Hizmetler

Şirketinizde veya Okulumuzda Grup Dersleri

Yorucu iş hayatı, günlük hayatın koşuşturmaları, trafik, zamansızlık, kalabalık ve stres. Şirket çalışanlarının bu yoğun tempoda bir zaman sonra en büyük aktivitesi evden işe ve işten eve yolculuk etmesi oluyor. estaDANS Akademi ailesi olarak çalışanlarınızı bu monoton hayattan kurtarmak, onlara güzel bir hobi kazandırmak ve zamanlarını daha kaliteli ve güzel geçirmelerini sağlamak adına yola çıktık. Iş çıkışı trafik saatlerinin yoğunluğunda veya haftasonları şirketinizin belli bir alanında onlara dans eğitimi vererek, şirket motivasyonunu arttırıp şirket içi uyum ve birlikteliği hedefliyoruz. Kişisel gelişim aktivitelerinde çokça kullanılan dansın, kişinin kendini tanımasında ve takım ruhunun gelişmesinde ne kadar önemli rol oynadığı bilinmektedir. Haftada sadece bir veya iki gün birer buçuk saatten oluşan derslerle şirket çalışanlarınız bir araya gelip dans ederek ruhen dinlenmiş ve yeni bir hobi edinmiş olurlar. Ayrıca bütün bunlara ek olarak çalışanlarınız, iş çıkışı yoğun trafik saatlerini güzel bir aktivite ile geçirip daha sonra trafik azaldıktan sonra yola çıkabilirler.

16777800335_85d24b3d84_b.jpg
Çalışanlarınızla Koreografi Çalışması
zumba-2.jpg

Yılbaşı partilerinizde, bayi toplantılarınızda veya şirket içi özel buluşmalarınızda şirket çalışanlarınızın çok özel bir grup koreografisi yapmasını istermisiniz? Bu konudada estaDANS Akademi en doğru adrestir. Bu grup koreografileri ile çalışanlarınızı motive etmiş, bir bütünün parçası olmanın ne kadar değerli olduğunu göstermiş, takım ruhunu arttırmış, bir amaca yönelik başarı sağlamış ve bu parti ve buluşmalarınızı renklendirmiş ve anlamlı kılmış olursunuz. Bir çok çalışanınızın "Ben dans edemem" demesine rağmen çok basit koreografi ve çok güzel bir dans ile büyük bir başarı elde etmiş ve böylece kişisel gelişimlerinde çok büyük bir fayda sağlamış olursunuz. Çok kısa çalışmalarla neler başarabileceğinizi görmek sizin elinizde. Dilediğiniz saat, gün ve sıklıkla bu koreografileri hazırlayabiliriz. Şarkı seçmek birinci işiniz :)

Açılış ve özel gün ve gecelerinizde Dans Gösterileri

Şirketiniz yeni başarılara imza atmış ve yeni açılımlarla müşterileri karşısına çıkmaya hazır. Amacınız, müşterilerinize çok özel ve görsel aynı zamanda sizin farkınızı gösteren bir açılış, fuar tanıtımı veya gece yaşatmak ise estaDANS Akademi doğru adrestir. Dilerseniz yabancı, dilerseniz Türkiye ve Dünya Şampiyonu Türk dansçılarla muhteşem bir Tango veya Dans gösterisi ile açılışınıza katılanları büyülemek istemezmisiniz? Türkiye'de Tango Show anlamında hiç bir benzeri olmayan bu gösteriyi en profesyonel ve en göz kamaştırıcı şekilde size sadece estaDANS Akademi verebilir. Dünyanın en büyük Tango Festivaline imza atan istanbulTANGO (estaDANS Akademi Tango bölümü) bu konudaki deneyimleri ile Tango Show anlamında Türkiye'de tartışmasız bir numaradır. Size dilerseniz tek veya çift, dilerseniz birden fazla çift ile çeşitli çözümler sunmak adına lütfen bizimle irtibata geçiniz.

16581751840_00a39dc263_b.jpg
Üniversite ve Okul Dans Eğitimi
16780851816_25153825aa_o (1).jpg

Üniversiteler her yıl yıl sonunda bütün danslardan grup koreografileri hazırlayarak Üniversite Dans Festivallerinde bu koreografilerini sunarlar. estaDANS Akademi kurucularından Murat Elmadağlı, Boğaziçi Üniversitesi Tango Bölümünün Eğitmen koordinatörü ve Gösteri Gurubu Eğitmenidir. 2019 yılında yapılan TDSF Grup Koreografileri Türkiye Şampiyonasında Boğaziçi Üniversitesine Türkiye ikinciliği kazandırmıştır. Eğer sizde Üniversitenizde kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız mutlaka bize başvurun.

Daha fazla bilgi al
bottom of page