google-site-verification: googlec550dbe1f416acf4.html
top of page

estaDANS Düğün Dansı

Okulumuz bir çok dans disiplini konusunda uzman eğitmenlere ve imkanlara sahip olduğundan Dügün Dansı konusunda en zengin çözüm ve seçeneklere sahiptir. Elegans salon danslarından, egzotik danslara, hip hop ve sirtaki seçeneklerinden Arjantin Tangosu'na çok büyük bir yelpazede hayalinizdeki düğün dansını tasarlıyoruz ve sizlere unutulmaz anıların keyfini çıkarmak kalıyor.

Modern Düğün Dansı (Minimum 6 Ders)

Modern Düğün dans koreografilerinde genellikle Dünya popüler müzikleri, Pop müzik, Rock müzik, Jazz ve bir çok müzik türlerinde, evlenecek çiftlerin vücut yapısına özel koreografi hazırlanmaktadır. Dansın içeriğinde Hip-hop, Jazz Dans, Show Dans veya isteğe özel Tango, Salsa veya Sosyal latin dans figürlerini içermektedir.

Düğün dansı - İlk Dans stüdyomuzda profesyonel eğitmenler tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Modern Düğün danslarında sizin seçtiğiniz şarkıya Tango veya Salsa figürleri eşliğinde size özel koreografi hazırlayarak yapılır.

Daha önce dans etmiş olmanızın, kilonuzun veya yaşınızın hiç bir önemi yoktur. Hazırlanan koreografi sizin geçmiş bilgileriniz ve fiziksel şartlarınıza göre hazırlanır.

Wedding-HipHop+14.37.01-1.jpg

İlk Dans hayatınız boyunca hafızalarda bir anı olarak kalacağı için Rüya gibi bir düğünün vazgeçilmez parçasıdır. Heyecanlanıp yanlış yaparım diye korkmayın, çalışılması ve yapılması çok basit ama izlenmesi çok güzel figürler ile size çok güzel bir koreografi hazırlıyoruz. Unutmayın ''Herkes Dans Edebilir'' Muhteşem bir düğün için dans şarttır.

Viyana Valsi (Minimum 3 Ders)

Amazing-First-Wedding-Dance-Of-165536645

Günümüzde vals “Viyana Valsi” ve “Modern Vals” olmak üzere iki farklı ritim ve kategoride dünya dans literatüründe yer almaktadır.

Düğün dansı - İlk Dans stüdyomuzda profesyonel eğitmenler tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Viyana Valsi Düğün danslarında sizin seçtiğiniz şarkıya Vals figürleri eşliğinde size özel koreografi hazırlayarak yapılır.

Daha önce dans etmiş olmanızın, kilonuzun veya yaşınızın hiç bir önemi yoktur. Hazırlanan koreografi sizin geçmiş bilgileriniz ve fiziksel şartlarınıza göre hazırlanır.

İlk Dans hayatınız boyunca hafızalarda bir anı olarak kalacağı için Rüya gibi bir düğünün vazgeçilmez parçasıdır. Heyecanlanıp yanlış yaparım diye korkmayın, çalışılması ve yapılması çok basit ama izlenmesi çok güzel figürler ile size çok güzel bir koreografi hazırlıyoruz. Unutmayın ''Herkes Dans Edebilir'' ve muhteşem bir düğün için dans şarttır.

Zeybek-Harmandalı Düğün Dansı: (minimum 4 ders)

Zeybek Türk folklörünün bir oyunudur, Zeybek oynayan kişiye ''EFE'' denir ve diğer danslardan farklı olarak dans yerine oyun denmesinin asıl sebebi, bir hikayesi olmasıdır ve günümüzde ''Zeybek Oyunu'' olarak adlandırılmaktadır.

Düğün dansı - İlk Dans stüdyomuzda profesyonel eğitmenler tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Zeybek-Harmandalı Düğün danslarında sizin seçtiğiniz şarkıya Zeybek figürleri eşliğinde size özel koreografi hazırlayarak yapılır.

Daha önce dans etmiş olmanızın, kilonuzun veya yaşınızın hiç bir önemi yoktur. Hazırlanan koreografi sizin geçmiş bilgileriniz ve fiziksel şartlarınıza göre hazırlanır.

maxresdefault (1).jpg

Düğün Şarkısı: (Minimum her biri 1 saatlik 3 buluşma)

london-wedding-photographers-0053-1503x1

Düğününüzde davetlilerinize veya eşinize süpriz yapıp kendi sesinizle şarkı söylemek nasıl olur? Dilerseniz eşiniz ile düet de yapabilir ve hem kendinize hemde davetlilere unutulmaz bir anı bırakmış olursunuz.

Sesiniz güzel olsun veya olmasın, istediğiniz parçayı stüdyoda defalarca söyleyip, en güzel bölümleri derledikten sonra, düğününüzde Playback sistemi ile davetlilere şarkı söyleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken mikrofonu kapatıp, dudaklarınızla şarkıyı söylemek :) Böylece düğünde şarkıyı canlı söylemediğiniz için parçanın sözlerini unutma ve detone olma riskinden de kurtulmuş olursunuz.

Düğün Şarkısı Kayıt Ücretlendirme:

  • 1 kişi için kayıt 700 TL + KDV

  • 2 kişilik düet kayıt 900 TL + KDV

Ücretlendirme (2019 Yılı)

Bütün düğün danslarında her ders 220 TL + KDV şeklinde ücretlendirilir. İlk derse gelindiğinde 1 derslik ücret ders başlamadan verilir. Eğer dersten memnun kalınır ise bir sonraki derste Düğün Dansı ücretinin tamamı ödenir.

  • 3 ders 630 TL

  • 4 ders 810 TL

  • 5 ders 990 TL

  • 6 ders 1150 TL

  • 7 ve üzeri derslerde %20 indirim yapılır

bottom of page