google-site-verification: googlec550dbe1f416acf4.html
top of page

estaDANS Düğün Dansı

Okulumuz bir çok dans disiplini konusunda uzman eğitmenlere ve imkanlara sahip olduğundan Dügün Dansı konusunda en zengin çözüm ve seçeneklere sahiptir. Elegans salon danslarından, egzotik danslara, hip hop ve sirtaki seçeneklerinden Arjantin Tangosu'na çok büyük bir yelpazede hayalinizdeki düğün dansını tasarlıyoruz ve sizlere unutulmaz anıların keyfini çıkarmak kalıyor.

Modern Düğün Dansı (Minimum 6 Ders)

Modern Düğün dans koreografilerinde genellikle Dünya popüler müzikleri, Pop müzik, Rock müzik, Jazz ve bir çok müzik türlerinde, evlenecek çiftlerin vücut yapısına özel koreografi hazırlanmaktadır. Dansın içeriğinde Hip-hop, Jazz Dans, Show Dans veya isteğe özel Tango, Salsa veya Sosyal latin dans figürlerini içermektedir.

Düğün dansı - İlk Dans stüdyomuzda profesyonel eğitmenler tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Modern Düğün danslarında sizin seçtiğiniz şarkıya Tango veya Salsa figürleri eşliğinde size özel koreografi hazırlayarak yapılır.

Daha önce dans etmiş olmanızın, kilonuzun veya yaşınızın hiç bir önemi yoktur. Hazırlanan koreografi sizin geçmiş bilgileriniz ve fiziksel şartlarınıza göre hazırlanır.

Bakırköy Düğün Dansı Kursu
 1. Düğün dansı kursu Bakırköy

 2. Bakırköy'de düğün dansı eğitimi

 3. Düğün dansı dersleri Bakırköy

 4. Bakırköy'de profesyonel düğün dansı kursları

 5. Düğün dansı özel ders Bakırköy

 6. Bakırköy'de düğün için dans eğitimi

 7. Düğün dansı figürleri öğrenme Bakırköy

 8. Bakırköy'de düğün dansı stili kursları

 9. Düğün dansı için uygun kurslar Bakırköy

 10. Bakırköy'de hafta sonu düğün dansı kursları

 11. Düğün dansı eğitmenleri Bakırköy

 12. Bakırköy'de düğün dansı hazırlığı kursları

 13. Düğün dansı partneri bulma Bakırköy

 14. Bakırköy'de düğün dansı grupları

 15. Düğün dansı dans müziği eşliğinde kurslar Bakırköy

 16. Bakırköy'de düğün dansı etkinlikleri

 17. Düğün dansı için özel dans programları Bakırköy

 18. Bakırköy'de düğün dansı danışmanlığı

 19. Düğün dansı için kişiye özel planlar Bakırköy

 20. Bakırköy'de düğün dansı prova seansları

İlk Dans hayatınız boyunca hafızalarda bir anı olarak kalacağı için Rüya gibi bir düğünün vazgeçilmez parçasıdır. Heyecanlanıp yanlış yaparım diye korkmayın, çalışılması ve yapılması çok basit ama izlenmesi çok güzel figürler ile size çok güzel bir koreografi hazırlıyoruz. Unutmayın ''Herkes Dans Edebilir'' Muhteşem bir düğün için dans şarttır.

 • Instagram

Viyana Valsi (Minimum 3 Ders)

Düğün dansı öğrenmek Bakırköy

Günümüzde vals “Viyana Valsi” ve “Modern Vals” olmak üzere iki farklı ritim ve kategoride dünya dans literatüründe yer almaktadır.

Düğün dansı - İlk Dans stüdyomuzda profesyonel eğitmenler tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Viyana Valsi Düğün danslarında sizin seçtiğiniz şarkıya Vals figürleri eşliğinde size özel koreografi hazırlayarak yapılır.

Daha önce dans etmiş olmanızın, kilonuzun veya yaşınızın hiç bir önemi yoktur. Hazırlanan koreografi sizin geçmiş bilgileriniz ve fiziksel şartlarınıza göre hazırlanır.

İlk Dans hayatınız boyunca hafızalarda bir anı olarak kalacağı için Rüya gibi bir düğünün vazgeçilmez parçasıdır. Heyecanlanıp yanlış yaparım diye korkmayın, çalışılması ve yapılması çok basit ama izlenmesi çok güzel figürler ile size çok güzel bir koreografi hazırlıyoruz. Unutmayın ''Herkes Dans Edebilir'' ve muhteşem bir düğün için dans şarttır.

 • Instagram

Zeybek-Harmandalı Düğün Dansı: (minimum 4 ders)

Zeybek Türk folklörünün bir oyunudur, Zeybek oynayan kişiye ''EFE'' denir ve diğer danslardan farklı olarak dans yerine oyun denmesinin asıl sebebi, bir hikayesi olmasıdır ve günümüzde ''Zeybek Oyunu'' olarak adlandırılmaktadır.

Düğün dansı - İlk Dans stüdyomuzda profesyonel eğitmenler tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Zeybek-Harmandalı Düğün danslarında sizin seçtiğiniz şarkıya Zeybek figürleri eşliğinde size özel koreografi hazırlayarak yapılır.

Daha önce dans etmiş olmanızın, kilonuzun veya yaşınızın hiç bir önemi yoktur. Hazırlanan koreografi sizin geçmiş bilgileriniz ve fiziksel şartlarınıza göre hazırlanır.

Düğün Dansı Kurs Fiyatları Bakırköy
 • Instagram

Düğün Şarkısı: (Minimum her biri 1 saatlik 3 buluşma)

Bachata Kursları Bakırköy

Düğününüzde davetlilerinize veya eşinize süpriz yapıp kendi sesinizle şarkı söylemek nasıl olur? Dilerseniz eşiniz ile düet de yapabilir ve hem kendinize hemde davetlilere unutulmaz bir anı bırakmış olursunuz.

Sesiniz güzel olsun veya olmasın, istediğiniz parçayı stüdyoda defalarca söyleyip, en güzel bölümleri derledikten sonra, düğününüzde Playback sistemi ile davetlilere şarkı söyleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken mikrofonu kapatıp, dudaklarınızla şarkıyı söylemek :) Böylece düğünde şarkıyı canlı söylemediğiniz için parçanın sözlerini unutma ve detone olma riskinden de kurtulmuş olursunuz.

bottom of page